Rubriky:

Reprezentace

Euro Hockey Tour on-line: Česko vs. Rusko

3. září 2006 17:10 - PRAHA/LIBEREC

Nedělním duelem s výběrem Ruska uzavřou čeští hokejisté v liberecké Tipsport Areně první podnik letošní Euro Hockey Tour. Po vítězných nájezdech s Finskem a porážce se Švédskem svěřenci trenéra Aloise Hadamczika zatím v nové sezóně čekají na výhru v normální hrací době. Zda se jim to podaří proti výběru Vjačeslava Bykova sledujte v on-line reportáži na Sport.cz.

Hadamczik podle původního plánu nechá v závěrečném utkání odpočívat gólmana Milana Hniličku a do branky se postaví Roman Málek. "Rozhodli jsme se tak už dřív, ať by byl vývoj turnaje jakýkoliv," prohlásil český reprezentační kouč pro server hokej.cz

On-line reportáž z utkání Česko vs. Rusko sledujte zde.

Brankařská výměna nebude ovšem jedinou změnou, ke které Hadamczik sáhne. Do kádru se také vrátí Martin Chabada s Ivanem Rachůnkem. "Hrát nebudou Rolínek a Pletka. Chabadu posuneme do druhé řady, Rachůnek naskočí spolu s Hořavou a Skuhravým," vysvětlil Hadamczik. Do hry navíc nasadí všech sedm obránců, zatímco v úvodních zápasech točili trenéři šestici zadáků.

Ruští hokejisté v dosavadním průběhu turnaje neokusili porážku. Ve čtvrtek vyhráli v Linköpingu po samostatných nájezdech nad Švédskem, včera se jim zase podařilo otočit a dovést do vítězného konce zápas s Finy. "Rusové jsou výborní bruslaři, výborně kombinují. Bude záležet na našem dobrém pohybu, potřebujeme zlepšit zakončení," naznačil bolístky českého týmu Hadamczik.

Sport.cz

Zrušit