Tipsport Cup

Základní část hokejového poháru uzavřel debakl Ústí

24. srpna 2007 20:20 - ÚSTÍ NAD LABEM

Nováček hokejové extraligy Ústí nad Labem utrpěl na závěr základní části Tipsport Cupu debakl 0:6 s Libercem. Bílí Tygři se díky vítězství bodově dotáhli na vedoucí tým skupiny C Pardubice, které postoupily do semifinále díky lepší bilanci ve vzájemných zápasech. Jejich soupeřem bude Třinec, druhou dvojici tvoří České Budějovice a Karlovy Vary.

Liberečtí dnes rozhodli o svém vítězství ve druhé třetině, v níž skórovali pětkrát, přičemž čtyři góly dali v rozmezí od 34. do 40. minuty. Na 5:0 zvýšil svou druhou trefou v utkání Víšek a vyhnal z branky Přikryla, kterého vystřídal Zikmund. Také hosté prostřídali gólmany, Hniličku nahradil v polovině zápasu Fikrt.

Tipsport Cup - skupina C:
Slovan Ústečtí Lvi - Bílí Tygři Liberec 0:6 (0:1, 0:5, 0:0)
Branky: 9. a 38. Víšek, 24. Čermák, 34. Kašpařík, 36. Jech, 40. Žabka. Rozhodčí: Bolina - Šerý, Sichrovský. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2600.