Rubriky:

Tipsport Cup

Vary vyzvou Pardubice

28. srpna 2007 20:39 - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hokejisté Karlových Varů sice v semifinále Tipsport cupu na budějovickém ledě od 34. vteřiny prohrávali, ale dvěma góly v závěru druhé části otočili skóre a duel nakonec dovedli k vítězství, takže v úterním finále vyzvou Pardubice.

„Inkasovat hned z první střely bylo dost nepříjemné, ale pak jsme hráli moc dobře z obrany a sebedůvěře pomohly slepené góly v závěru druhé třetiny. Ke konci jsme už byli klidnější a navázali na předchozí dobré výsledky z přípravného období,“ liboval si gólman vítězů Lukáš Sáblík, jenž kryl 29 střel a překonala ho jen z úvodní akce utkání letní posila Kůrka.

 

„Na hráčích byl znát náročný program posledních dnů, vinou chyb jsme ani v kompletním složení nadšeně bojujícího soupeře neudolali,“ mrzelo asistenta domácího kouče Milana Černého, jehož tým selhal v koncovce.

„Předvedli jsme nesmírně ukázněný výkon a včas se dovedli prosadit i v útoku,“ těšilo karlovarského trenéra Zdeňka Veneru, že hosté i bez hvězd Mensatora, Skuhravého a Kumstáta, kteří jsou na reprezentačním soustředění, provedli za 112 vteřin obrat skóre a v poslední části výhru zvýraznili, pečeť přišla při budějovické power play.

České Budějovice - Karlovy Vary: 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Branky: 1. Kůrka - 38. Melenovský, 40. Hanzlík, 51. Mil. Procházka, 60. Hluchý, hlavní rozhodčí Šindler, vyloučení 6:10, využití 0:1, 1300 diváků.

kez, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport Cup

Filtr článků - Tipsport Cup


Podsekce:

       

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..