Tipsport Cup

Sparta podlehla v Tipsport Cupu prvoligovému Znojmu

9. srpna 2010 22:32 - BEROUN

Hokejisté Sparty prohráli ve svém třetím vystoupení v základní skupině A Tipsport Cupu s prvoligovým Znojmem 1:2. Na překvapivé výhře nad obhájcem prvenství z předešlého ročníku poháru se dvěma góly podílel slovenský útočník Tomáš Vyletelka.

Luboš Pavlíček, ČTK

Sparta na první gól slovenského forvarda z 9. minuty dokázala ještě před první přestávkou zásluhou Jana Hlaváče odpovědět. Po bezbrankové druhé části přišel rozhodující moment v 51. minutě, kdy Vyletělka vystřelil pro jihomoravský celek vítězství při přesilovce pět na tři. Sparta tak utrpěla první porážku v letním poháru.

Tipsport Hockey Cup - skupina A, 1. kolo
HC Sparta Praha - Orli Znojmo 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Hlaváč (Ručinský, J. Hlinka) - 9. Vyletelka, 51. Vyletelka (Hrňa). Rozhodčí: Souček - Charvát, Bejček. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. Diváci: 400.