Rubriky:

MS hokej U20

Zranění české hvězdy? Lauko nešťastně upadl. Nic jsem neudělal, hájí se Rus

27. prosince 2019 07:53 - Ostrava

Neuběhla ani minuta, sám byl na ledě pár sekund, a už se svíjel v bolestech. Hvězdný útočník české reprezentace Jakub Lauko na hokejovém MS hráčů do 20 let nejspíš skončil. Po kontaktu s Rusem Jegorem Sokolovem a následném kontaktu s Dmitrijem Voronkovem musel kvůli zranění odstoupit ze hry. Rusové však odmítají, že by měli zásadní podíl na zranění české hvězdy. „Nic jsem neudělal, Lauko jen nešťastně upadl," hájí se Sokolov na serveru championat.ru.

Sport.cz

Ruský hokejista odmítá, že by bylo záměrem zranění Lauka. „Nikdy nejdu do souboje s tím, že bych chtěl zranit soupeře. Tady to bylo stejné. Zranění ale prostě hokej přináší," tvrdí Sokolov.

„Přeji Laukovi rychlé uzdravení a doufám, že bude v pořádku. Kdybychom se teď potkali, určitě bych se mu omluvil. Ale znovu opakuji, úmyslně jsem nic neudělal. On jen nešťastně upadl," dodává.

Lauko má poraněné koleno a hrozí mu, že po šesti vteřinách na ledě pro něj šampionát skončil

Podobné názory zaznívaly z ruského tábora opakovaně. „Laukovo zranění? Byla to smůla, že se hned při prvním střídání zranil. Na průběh zápasu to ale nemělo vliv," míní obránce Alexandr Romanov. "Lauko najel do Sokolova. Nebylo tam nic, upadl sám," podpořil názor hráčů i trenér Ruska Valerij Bragin.

Českou hokejovou dvacítku proti Rusku podržel brankář Lukáš Dostál

Sport.cz

Byl to infarktový zápas, ale porazit doma Rusko je super, říká Michal Teplý

Sport.cz

Za začátku byla trochu nervozita, ale spadlo to z nás a pak už to bylo o bojovnosti, říká kapitán Libor Zábranský

Sport.cz

rjm, Sport.cz

Časová osa: MS hokej U20

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..