Rubriky:

Komerční články

Milionový fotbal! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma!

Komerční článek - 5. srpna 2019 11:40

Na první červencový týden určitě nezapomene sázkař Aircross. Během čtyř dnů zkusil štěstí, které zároveň podpořil vysokými vklady, třikrát a vždycky nakonec uspěl. V hlavní roli fotbal a MLS! Vsaďte si u Tipsportu a buďte stejně úspěšní! Jako bonus dostanete 150 Kč zdarma na první sázky.

 

Tipsport

První tiket, první zářez, navíc bez zbytečných nervů, protože zámořská MLS vyšla doslova fantasticky. Jednoznačné výsledky Los Angeles, New York City, Houstonu a Minnesoty přinesly tipérovi Aircross čistou výhru přes milion korun. Úspěchem povzbuzený tipér neváhal a o den později se vydal na další lup...a znovu úspěšně! Dvě vítězství Zlatanova LA Galaxy a Fjorniru Reykjavik, vždy v poměru 2:0, přinesly skoro půl milionu! Všechno pak dorazil třetím pokusem. V Bělorusku mu pomohla penalta v nastaveném čase, na to se ale historie ptát nebude. Celkový účet? Ze vsazených 360 000 Kč se staly bez pěti tisíc dva miliony! Zastihly vás uplynulé dny v podobné formě? Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma!

Podívejte se do Tiket arény a inspirujte se nejlepšími tikety od zkušených sázkařů nebo se sami pochlubte svými úspěchy.

Založte si účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.