Rubriky:

Komerční články

Slovinská dominance na Tour! Udrží Roglič žlutý dres?

Komerční článek - 7. září 2020 11:38

Nedělní druhá pyrenejská etapa zamíchala na cyklistické Tour de France pořadím. Do žlutého se po 153 kilometrech v horách oblékl Primož Roglič, který je prvním Slovincem v historii coby vedoucí jezdec na staré dámě. Dominanci malého evropského státu podtrhl Tadej Pogačar, který ovládl spurt. Kilometry na staré dámě polykají i čeští profesionálové Roman Kreuziger a Jan Hirt. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte celé etapy živě. Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

 

Tipsport.net

Adam Yates už není průběžným lídrem. Výstup na Col de Marie Blanque nezvládl podle svých představ, když nestačil na nejlepší a nabral velkou ztrátu. Za Rogličem je průběžně druhý loňský šampion Egan Bernal. Co přinese druhý týden na nejslavnějším závodě? Vsaďte si a sledujte kompletní Tour de France živě!

Outsider zaválí!

Sázkař Ralis007 vyhlíží senzaci: „Tour ovládne Mikel Landa, lídr stáje Bahrajn-McLaren, která nepovolala velkou hvězdu stejného rázu jako on – Brita Marka Cavendishe. Tím pádem se pojede právě na Landu. Šéf stáje se také vyjádřil v tom smyslu, že trasa letošní TdF by měla Mikelovi sedět, má výbornou formu a tým k němu vybral skupinu dobře připravených závodníků. Věřím, že Landu dokážou vytáhnout až na samotný vrchol,“ zanalyzoval tipér kurz 33.

Souhlasíte? Nechte se inspirovat!

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.