Rubriky:

Komerční články

Tip Karla Poborského na výsledek modro-rudé bitvy

Komerční článek - 5. dubna 2011 12:26

Los čtvrtfinále Ligy mistrů si zalaškoval a přiřadil proti sobě dva giganty anglické Premier League, londýnskou Chelsea a Manchester United. Jeden z favoritů na zisk tohoto titulu tak zůstane před branami semifinále. Jak to vidí odborníci?

 

Karel Poborský, ambasador BetClic:

Myslím si, že utkání vyhraje Manchester United (kurz 3,50) a postoupí. Přesný výsledek bych tipnul na výhru Rudých ďáblů v poměru 2:1 (kurz 12,00). Také je velmi pravděpodobné, že první gól utkání vstřelí Wayne Rooney.

Vsaďte si na Tip Karla Poborského až 500,- Kč bez rizika prohry ZDE >>

Rozbor Bookmakera sázkovky BetClic:

Tým kolem Petra Čecha se víkendovou remízou v Premier League eliminoval pouze do teoretických šancí na zisk domácího titulu, takže jedinou šancí na trofej zůstává už „pouze“ nejprestižnější klubová soutěž. První krok k tomuto cíli je však Manchester United, dosavadní suverén anglické ligy.

Zato hosté jsou v mnohem větší pohodě, protože o víkendu dokázali obrátit z 0:2 na 4:2 zápas na West Hamu. Navíc své střelecké kopačky oprášil Wayne Rooney a také mladičký talent Hernandez nabírá gól za gólem.

V tomto utkání proto tipuji remizu s kurzem na BetClic.com 3,20. Pokud bych měl volit přesný výsledek, tak bych se přikláněl ke skóre 1:1 (kurz 6,50). Vynikající kurz nabízí sázková příležitost „poločas / konečný výsledek“. Zde bych tipoval vedení Manchesteru o poločase a vyrovnání Chelsea ve druhém, což na BetClic máte za skvělý kurz 15,00.

Chcete si vsadit na tento a další zápasy, aniž byste riskovali Vaše peníze?

Využijte náš vstupní cashback bonus. První sázku do 500 Kč máte bez rizika prohry:

- Vložte si peníze na Váš BetClic účet.  

- Uzavřete Vaši první sázku až do výše 500 Kč na Vámi vybraný zápas /zápasy.

- Pokud budou Vaše tipy správné, je celá výhra Vaše. Pokud se Vám však napoprvé nezadaří, BetClic Vám vrátí Váš vklad nazpět a to bez dalších „skrytých“ pravidel.

 Nic tak neriskujete, můžete jen vyhrát! Registrace ZDE>>

BetClic

Zrušit