Rubriky:

Komerční články

Tipsport extraliga: všechny zápasy zdarma na TV Tipsport

Komerční článek - 26. září 2011 00:03

Fanouškům českého hokeje už neunikne ani vteřina hry. Tipsport, generální partner hokejové extraligy, spustil internetovou televizi TV Tipsport, která bude mimo jiné přenášet všechny zápasy české hokejové extraligy v přímém přenosu.

 

TIPSPORT a.s.

Všech 52 kol. 364 zápasů základní části. A kompletní boje o titul i záchranu. Větší porci českého hokeje už není možné nabídnout. Maximální divácký zážitek vám přináší společnost Tipsport. Mezi všemi extraligovými novinkami, které připravila pro sezónu 2011/2012, je nejvýznamnější právě fakt, že všechny extraligové zápasy budou nyní vysílány v přímém přenosu na této nové internetové televizi.

TV Tipsport, kterou najdete na internetové adrese www.tvtipsport.cz, navíc zdarma nabídne kromě živých přenosů všech zápasů hokejové Tipsport extraligy i mnoho dalších přímých přenosů ze sportovních událostí po celém světě.

Tato online sportovní televize byla spuštěna jako součást projektu TipLIVE, což je nový koncept live sázení. Fanoušci českého hokeje budou moci díky této platformě extraligové zápasy nejen sledovat, ale zároveň na ně sázet v průběhu utkání, a to i přes mobilní telefon.

TIPSPORT a.s.

Zrušit