Rubriky:

Komerční články

TV Tipsport: Hokejová extraliga v super kvalitě

Komerční článek - 17. října 2011 00:07

Mimořádná kvalita obrazu, minimální zpoždění oproti dění na stadionu, záběry několika kamer a komentář u všech zápasů. To vše ze všech právě hraných utkání Tipsport extraligy. Domácí hokej v dosud nevídaném balení nabízí od začátku sezony internetová TV Tipsport.

 

TIPSPORT a.s.

Přenos si zvětšíte na celý monitor. Zvolíte si z několika úrovní kvality až po tu maximální. Rozhodnete se, zda chcete, nebo nechcete slyšet komentář. Na všech stadionech přitom snímá hru několik kamer a zpoždění oproti dění na ledě je mizivé.  Taková je Tipsport extraliga na TV Tipsport. Online sportovní televizi naladíte na adrese www.tvtipsport.cz

TV Tipsport byla spuštěna v rámci projektu TipLIVE. Fanoušci českého hokeje mohou díky této platformě extraligové zápasy nejen sledovat, ale zároveň na hru reagovat sázkami v průběhu utkání, a to i přes mobilní telefon. Ke každému utkání Tipsport extraligy je k dispozici mimořádně široká nabídka kurzových live příležitostí.

Po přihlášení na www.tipsport.cz můžete navíc denně zdarma sledovat několik přenosů z dalších sportovních střetnutí po celém světě. Mezi fotbalovou nabídkou se vyjímá zejména španělská Primera División, v hokeji pak zase východoevropská KHL a slovenská Tipsport extraliga.

TIPSPORT a.s.

Zrušit