Rubriky:

Komerční články

Soutěž o lístky na fotbalové utkání ČR – Černá Hora a další ceny

Komerční článek - 1. listopadu 2011 10:16

Zapojte se do soutěže o atraktivní fotbalové ceny. Zároveň tak vtipnou formou vyjádřete podporu české fotbalové reprezentaci. Na Facebooku si totiž prostřednictvím aplikace můžete vytvořit fotbalové alter ego – 12. hráče.

 

Stačí nahrát svou fotografii a vylepšit ji různými doplňky. Na výběr máte z pestré škály vousů, vlasů a módních výstřelků. Zvolte si netradiční image a třeba se zrovna vaše fotbalová kartička dostane na obrazovky či reklamní panely na letenském stadionu během domácího zápasu. Facebooková aplikace Vás tak může proslavit.

Navíc každý, kdo se do aplikace přihlásí, má šanci vyhrát zajímavé fotbalové ceny: vstupenky na utkání ČR – Černá Hora, zájezd a vstupenky na odvetné utkání v Podgorici nebo reprezentační dresy z nové kolekce Pumy.

Projekt České spořitelny 12. hráč vznikl na podporu národního mužstva české fotbalové reprezentace. 12. hráčem se může stát jakýkoliv fanoušek, který souhlasí s Manifestem 12. hráče a je ochoten se jím řídit. Více na www.dvanactyhrac.cz nebo na Facebooku.

Zrušit