Rubriky:

Komerční články

El Clásico: souboj gigantů živě a se sázkou, kterou nemůžete prohrát

Komerční článek - 5. prosince 2011 00:03

Sobota 10. prosince, 22:00 českého času. Přidejte se v tu chvíli k fanouškům na Santiago Bernabéu, sledujte na webu Tipsportu videopřenos žhavého ligového souboje mezi Realem Madrid a FC Barcelona. A navíc využijte jedinečnou nabídku sázky bez rizika!

 

TIPSPORT a.s.

El Clásico TipLIVE. To je jedinečné spojení. Ostře sledovaný zápas 1. španělské fotbalové ligy mezi nesmiřitelnými konkurenty uvidíte zdarma ve videopřenosu na www.tvtipsport.cz a zároveň si můžete užít adrenalinové sázky TipLIVE. Královský Real z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál jen jeden, ale teď bude chtít svého katalánského soka pokořit. Tenhle duel musíte vidět! Na domácí Real Madrid si můžete vsadit v kurzu 2.40, katalánský velkoklub je mírným outsiderem s kurzem 2.60.

Abyste mohli sledovat videopřenos, stačí se přihlásit na internetových stránkách www.tipsport.cz. Nemáte ještě registraci? Zaregistrujte se u Tipsportu již nyní, zadejte přitom akční kód CLASICO a získejte možnost vsadit si na souboj titánů bez jakéhokoli rizika! Pokud svou první sázku na zápas Real - Barcelona prohrajete, dostanete své peníze zpět, a to až do výše 200 Kč. Více informací o sázce bez rizika naleznete zde. Při registraci navíc získáte exkluzivní vánoční vstupní bonus až ve výši 10 000 Kč!

Sázka bez rizika je jako střílet do prázdné branky. A nejlepší na tom je, že pokud se netrefíte, můžete střílet znovu! Pokud dáte gól, tak se samozřejmě počítá. Vychutnejte si fotbalový zápas podzimu naplno. Sledujte ho online a vsaďte si TipLIVE.

TIPSPORT a.s.

Zrušit