Rubriky:

Komerční články

Melbourne: Sledujte první grandslam tenisové sezóny živě

Komerční článek - 16. ledna 2012 00:05

Pondělí 16. ledna. Krátce po půlnoci českého času začal na rozpálených kurtech v australském Melbourne čtrnáctidenní tenisový svátek. Sledujte na webu Tipsportu videopřenosy žhavých soubojů a využijte přitom jedinečnou nabídku sázky bez rizika!

 

Tipsport.net a.s.

Vyhraje Petra Kvitová svůj druhý grandslam a dostane se do čela žebříčku WTA? Potvrdí Tomáš Berdych dobrou formu z počátku roku? Začne světová jednička Novak Djokovič i tuto sezonu ve velkém stylu, nebo se vrátí na vrchol Roger Federer či Rafael Nadal? Ostře sledované tenisové zápasy uvidíte v přímých přenosech na www.tvtipsport.cz a zároveň si můžete nonstop užívat adrenalinové sázky TipLIVE.

Abyste mohli sledovat přímé přenosy, stačí se přihlásit na internetových stránkách www.tipsport.cz. Nejste ještě zaregistrováni? Když se zaregistrujete u Tipsportu nyní a zadáte přitom akční kód AUSOPEN1, získáte jedinečnou možnost vsadit si během Australian open bez jakéhokoli rizika!

Pokud pak svou první internetovou sázku uzavřenou od 16.1. do 29.1.2012 prohrajete, dostanete své peníze zpět, a to až do výše 300 Kč. Více informací o sázce bez rizika naleznete zde. Při registraci navíc získáte vstupní bonus ve výši až 2000 Kč.

Sledujte nejlepší tenisové zápasy on-line a sázejte TipLIVE.

Tipsport.net a.s.

Zrušit