Rubriky:

Komerční články

Melbourne: Sledujte živě zápasy Petry Kvitové

Komerční článek - 23. ledna 2012 13:00

První grandslam sezony vstoupil do své druhé poloviny a ve hře zůstávají už jen ti nejlepší. Na rozpálených kurtech v australském Melbourne vrcholí mimo jiné boje o post ženské světové jedničky. Sledujte na webu Tipsportu přímé přenosy žhavých soubojů a využijte přitom nabídku sázky bez rizika!

 

Tipsport.net a.s.

Vyhraje Petra Kvitová svůj druhý grandslam a dostane se do čela žebříčku WTA? Začne světová jednička Novak Djokovič i tuto sezónu ve velkém stylu, nebo se vrátí na vrchol Roger Federer či Rafael Nadal? Ostře sledované tenisové zápasy uvidíte v přímých přenosech na www.tvtipsport.cz a zároveň si přitom můžete nonstop užívat adrenalinové sázky TipLIVE.

Abyste mohli sledovat přímé přenosy, stačí se přihlásit na internetových stránkách www.tipsport.cz. Nejste ještě zaregistrováni? Když se zaregistrujete u Tipsportu nyní a zadáte přitom akční kód AUSOPEN1, získáte jedinečnou možnost vsadit si během Australian open  bez jakéhokoli rizika!

Pokud pak svou první internetovou sázku uzavřenou od 16.1. do 29.1.2012 prohrajete, dostanete své peníze zpět, a to až do výše 300 Kč. Více informací o sázce bez rizika naleznete zde. Při registraci navíc získáte vstupní bonus ve výši až 2000 Kč.

Fanděte Petře Kvitové, sledujte její cestu australským turnajem a sázejte TipLIVE.

Tipsport.net a.s.

Zrušit