Slavia do třetice na ostrovech! Šokuje Arsenal?

Komerční článek - 6. dubna 2021 12:53

Trenérovi Slavie Jindřichu Trpišovskému se ve vyřazovacích bojích tohoto ročníku Evropské ligy plní přání jako na běžícím pásu. Není žádným tajemstvím, že úspěšný kouč má velké sympatie k celkům z britských ostrovů, a i ve čtvrtfinále bude se svými svěřenci cestovat za kanál La Manche. Po vyřazení Leicesteru City a Glasgow Rangers prověří Pražany slavný Arsenal. Nakročí český mistr za postupem? Vsaďte si u Tipsportu a ukažte se v live sázkách!

 

Tipsport.net

Na Emirates Stadium budou slávisté postrádat Ondřeje Kúdelu, kterého na londýnský trávník nepustí zranění z reprezentačního zápasu s Walesem, v němž ho loktem do obličeje zasáhl Gareth Bale. Otazník visí nad brankářem Ondřejem Kolářem, který se s obličejovou maskou sice vrací do tréninku, ale stoprocentní to zdaleka není. S jakou sestavou tedy červenobílí vyrukují? Vsaďte si na Slavii nebo další týmy Evropské ligy a získejte 150 Kč zdarma!

Kanonýři slavit nebudou!

„Věšteckou kouli sice nemám, ale jsem téměř přesvědčena, že Slavia v Anglii neprohraje. O síle a kvalitě Arsenalu nepochybuji, ale za mě už to dávno není ten špičkový tým, který se pravidelně drží na špici Premier League. Sešívaní se určitě dobře připraví, a i kdyby nemohl hrát Kolář, tak nepadnou. Pevně věřím, že projdou do semifinále,“ uvádí v analýze na neprohru Vršovických v kurzu 2,4 Emma1010.

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.