Ligové šlágry: Sparta s Pardubicemi a Plzeň v Teplicích

Komerční článek - 15. října 2021 00:05

Hned dva souboje týmů z čela tabulky na hřištích soupeřů z opačného pólu budou v neděli k vidění na elitní české fotbalové scéně. Vedoucí Plzeň se představí v Teplicích, Sparta zamíří do Ďolíčku, kde bude čelit Pardubicím. Tušíte, jak tyto duely dopadnou?

 

Tipsport

Pražané, kteří se po deseti kolech pyšnili nejlepší ofenzivou (25 branek), mají 23 bodů, kdežto jejich soupeř jen šest. Devatenáctiletý útočník Adam Hložek v této sezoně zatížil konta soupeřů jen třemi přesnými ligovými zásahy a v tomto ohledu zůstává za očekáváním. Nyní má ideální příležitost k tomu, aby si bilanci vylepšil. Navíc venku se borcům z Letné daří. Ve čtyřech utkáních skórovali 13krát. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte první českou ligu na TV Tipsport! Získejte navíc 150 Kč zdarma na své první sázky!

Hložek dá gól a Sparta vyhraje

„Pardubice mají zatím letos dost problémy, a navíc inkasují hodně branek. O Hložkovi koluje, že umí dávat góly jen slabším soupeřům, což Východočeši splňují. Adam má v tomto ročníku bilanci 3+4, ale dařilo se mu hlavně v úvodu soutěže. Pak mu zvlhl střelecký prach. Přitom loni to bylo mnohem lepší (15+7 v 19 utkáních). V reprezentaci byl dost vidět v obou zápasech, a to hrál z křídla. I z rozhovorů bylo patrné, jak mu branka pomohla,“ vyhlíží Melane v analýze přesný zásah Adama Hložka a triumf Pražanů v kurzu 3,47.

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.