Rubriky:

Komerční články

Navrhni slogan na autobus české reprezentace a hraj o vstupenky na mistrovství Evropy 2012!

Komerční článek - 19. března 2012 10:30

Automobilka Hyundai společně s UEFA dává fanouškům jedinečnou příležitost, jak podpořit českou fotbalovou reprezentaci. Stačí být kreativní a vymyslet slogan, který bude zdobit autobus našich fotbalistů na mistrovství Evropy.

Hyundai poskytuje národním fotbalovým reprezentacím pro účely mistrovství autobusy a fanouškům dává šanci navrhnout slogan, který bude umístěn přímo na jejich boční straně. Autoři mohou pro zasílání svých příspěvků využít  facebookovou aplikaci, kterou najdou na Facebooku Hyundai CZ. Návrh lze také odeslat prostřednictvím webu společnosti Hyundai.

Další možností pro zapojení do soutěže jsou sběrné boxy u autorizovaných dealerů značky Hyundai.

Veřejností a komisí složené ze zástupců FAČR a Hyundai bude celkem vybráno 12 nejlepších nápadů. Jejich autoři se mohou těšit na 2 vstupenky na šampionát.

O celkovém výherci leteckého zájezdu pro 2 osoby na vybraný duel mistrovství Evropy, rozhodne hlasování fanoušků na webu UEFA.com

Slogan bude český autobus zdobit po celou dobu setrvání naší reprezentace v boji o evropský fotbalový trůn. Soutěž s názvem „Hyundai tě tam dostane" potrvá do 30. 3. 2012.

Zrušit