Rubriky:

Komerční články

Bez brýlí je sport příjemnější

Komerční článek - 26. března 2012 00:00

Sportovat s brýlemi je nepraktické, omezující a mnohdy i nebezpečné. Jsou sporty, do kterých se s brýlemi nemůžete pustit vůbec. Díky laserové operaci očních vad se můžete brýlí snadno, rychle a bezpečně zbavit. Stejně jako známí čeští sportovci.

 

GEMINI oční centrum,a.s.

Laserová oční operace je bezpečné a rychlé řešení, které oceníte nejen při sportovních aktivitách. Je příjemné ráno vstát a nehledat brýle, bez brýlí číst nebo řídit auto. Uvidíte sami.

Při moderní laserové operaci se na každém oku použijí v průběhu zákroku dva lasery. Nejdříve je femtosekundovým laserem vytvořena tenká vrstvička, která zajišťuje pooperační bezbolestnost a průhlednost oka. Následně je dalším laserem upravena optika oka tak, aby bylo vidění co nejkvalitnější.

Oční klinika Gemini používá švýcarský femtosekundový laser Crystal Line. Jedná se o nejrychlejší a nejjemnější laser na operace očních vad. Pro druhou část zákroku je k dispozici 6D laser Schwind Amaris 750S. Jako jediný na trhu sleduje mikropohyby oka v průběhu operace v šesti osách. Umisťuje pak laserový paprsek na oko přesněji, než bylo doposud možné.

Pro oční operaci v Gemini se rozhodla také dráhová a silniční cyklistka Lada Kozlíková, účastnice olympijských her v letech 2000 a 2004.

Zrušit