Rubriky:

Komerční články

Začněte letos s golfem na Kaskádě

Komerční článek - 2. dubna 2012 00:00

Přemýšlíte nad tím, že byste rádi zkusili golf? Nevíte, jak začít a kde získat informace? V Golf Resortu Kaskáda u Brna vás rádi povedeme od vašeho prvního golfového pohybu.

 

GOLF BRNO a.s.

Kvality Golf Resortu Kaskáda spočívají kromě hotelového a restauračního zázemí hlavně v golfových službách. Kaskáda disponuje 27jamkovým hřištěm, osvětlenou cvičnou loukou pro dlouhou (Driving range) i krátkou hru a cvičným 6jamkovým hřištěm (Golfová akademie).

Začínajícím golfistům nabízíme jak jednotlivé vstupy do cvičného areálu, tak výhodné balíčky. Máte možnost si vybrat z balíčků a kurzů, které trvají 1 odpoledne, celý víkend až po ty, které vás dovedou ke zkoušce Osvědčení pro hru na hřišti.

Není třeba si kupovat hole hned na první lekci, rádi vám je půjčíme.

Přijeďte k nám do resortu, projděte se areálem cvičných ploch a chvíli sledujte trénink. Zaměřte se na hráče, kteří trénují s trenérem.

Vyberte si některého z trenérů (jejich fotky jsou umístěné na nástěnce u recepce i na www.golfbrno.cz) a prostřednictvím recepce nebo osobního kontaktu si domluvte hodinu. Doporučujeme kombinovat tréninky 1x trenér a 3-4x individuálně.

Přejeme vám radost a potěšení z golfu na Kaskádě. Hrajte a bavte se golfem.

Informace o našich produktech a službách najdete na www.golfbrno.cz nebo přímo na recepci.

Zrušit