Rubriky:

Komerční články

EL CLÁSICO: Již v tuto sobotu od 20:00 na SPORT 1. SOUTĚŽ o dres Messiho

Komerční článek - 17. dubna 2012 16:38

FC Barcelona – Real Madrid. Legendárdní El Clásico, v sobotu 21. 4. od 20:00 ŽIVĚ na SPORT 1. Zúčastni se hlasování, který tým má v ČR více fanoušků, a vyhraj originál dres barcelonského Lionela Messiho.

 

Slavné El Clásico je za dveřmi, už tuto  sobotu se utkají dva nejlepší týmy světa – Real a Barcelona. Ve svých středech mají nejzářivější světové hvězdy, Ronlado s Messim se navíc aktuálně přetahují o korunu krále střelců ve španělské La Lize a současně o rekord v historii celé soutěže. Sport TV vysílá všechny zápasy španělské La Ligy po celý rok a divákům tak může nabídnout kromě všech zápasů Realu a Barcelony také lahůdku největší – El Clásico.

Mourinhoův soubor hvězd z Madridu už má z Barcelony nejspíš osypky, protože ji v posledních letech nedokáže porazit. Letos má však Bílý balet v lize čtyřbodový náskok a jakákoli zisk z Nou Camou by mu tak několik kol před koncem velmi pravděpodobně přiblížil celkový triumf v lize. A že už na něj madridské hvězdy čekají pěkně dlouho. Barcelona je ale doma takřka neporazitelná takže zápas nabídne jistě strhující průběh, emoce a především pořádnou porci technických parádiček, dokonalých kombinací a nádherných gólů.

Unikátní zápas vysílá od 20.00 stanice Sport 1, která k tomu pro fanoušky navíc připravila další akce. Mimo jiné také  první hlasování o to, který z týmů má v ČR více fanoušků. Těšte se na hodnotnou cenu, hlasovat můžete zde pod článkem v jednoduché anketě. Podpořte svůj oblíbený tým a vyšlete ho do boje o španělský trůn!

SOUTĚŽ: Zapoj se do hlasování fanoušků FC Barcelona a Real Madrid  a zašli email se svými kontaktními údaji na adresu: hlasovanifanousku@gmail.com. Hlavni cenu, originál dres FC Barcelona Lionel Messi, získává 500. zaslaný email. Z každé IP adresy může být zaslán pouze 1 email. Soutěž probíhá od 17. dubna do 13.května 2012. Výherce bude oznámen nejpozději 13. Května na facebookové stránce televize Sport 1. 

www.facebook.com /televizesporttv

Zrušit