Rubriky:

Komerční články

Fotbalový komentátor Luděk Zelenka a jeho fotbalový videoblog

Komerční článek - 30. dubna 2012 00:05

Zajímá Vás, co se děje v českém fotbale, jak týmy prožívají přípravy na zápasy a co se děje v kabinách i mimo ně? Právě z tohoto prostředí se rozhodl známý fotbalový komentátor Luděk Zelenka svým divákům a čtenářům přinášet pravidelné informace.

 

Když Luděk ukončil svou profesionální fotbalovou kariéru a rozhodl se věnovat více rodině a fotbal si zahrát již jen pro zábavu, nebylo náhodou, že si jej ČT vybrala jako svého odborníka na komentování významných fotbalových utkání.

Luděk se proto rozhodl, že všechny tyto zkušenosti, které sbíral nejen na ligových trávnících, ale také v mnoha televizních utkáních zúročí a českým a slovenským fanouškům přiblíží dění na stadiónech i mimo ně. K tomu si zve odborníky na slovo vzaté z mnoha sportovních okruhů do svých video blogů, které naleznete zde na  Streamu

Pravidelně si každý týden připravuje rozbory a analýzy utkání Gambrinus ligy. V případě, že se hraje Liga mistrů, tak nechybí postřehy ani odtud. Není náhodou, že se Luďkovy tipy na ožehavá utkání nejednou naplnily. V případě, že máte rádi fotbal a občas si i vsadíte, určitě Vám přijdou tyto rady vhod. Vychází pravidelně před hracím víkendem na těchto stránkách www.zeliradi.cz

A pokud nejste až takovými fandy fotbalu, zabaví Vás humorné vzpomínky Luďkových hostů. Zkrátka každý sportovní fanoušek si přijde na své. Že stále nevíte, kde Luďka najdete? Že je Vám to stále málo a chtěli byste raději něco, kde můžete s Luďkem polemizovat? Navštivte nás na  Facebooku a sdělte nám, co si o tom myslíte.

Ještě jednou tedy, kde Luďka Zelenku najdete:

Video blog naleznete na Streamu zde.

Aktuální blog a svou rubriku má Luděk také zde: www.zeliradi.cz

Zrušit