Rubriky:

Komerční články

Překvapení v nominaci na EURO

Komerční článek - 4. června 2012 10:43

Na poslední chvíli se do nominace na mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině dostal hráč, pro kterého má trenér Michal Bílek i předseda FAČR Miroslav Pelta jen slova chvály. Šéf českého fotbalu s ním dokonce pomýšlí na účast ve finále.

 

Kdo je překvapivou posilou, do které vkládají tolik důvěry? Jedná se 12. hráče české fotbalové reprezentace, tedy o fanoušky, kteří národní tým povzbuzují z hlediště. Právě pro ně vzniklo personalizované video, ve kterém hraje Michal Bílek, Miroslav Pelta a také gólman Petr Čech.

V rámci projektu České spořitelny 12. hráč české fotbalové reprezentace si mohou fanoušci vytvořit video, kde se objeví po boku známých tváří. Stačí na webu 12. hráče vyplnit jméno, které bude figurovat v nominaci trenéra Bílka, a přidat fotografii. Hvězdu reprezentace je možné udělat ze sebe nebo z někoho blízkého. Netradiční film lze poslat mailem a pochlubit se známým.

Fanoušci se povzbuzováním podílí na úspěchu hráčů, a proto si zaslouží ocenění. Personalizované video je způsob, kterým chce Česká spořitelna ve spolupráci s FAČR poděkovat za podporu hráčům, ale zároveň vyzvat k tomu, aby se zapojili další fanoušci. V každém se totiž skrývá 12. hráč reprezentace.

Zrušit