Rubriky:

Komerční články

Euro: Nabídka, která se neopakuje – vstupní bonus 10.000 Kč

Komerční článek - 7. června 2012 00:05

Mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině je tu český tým čekají tři zápasy v papírově nejlehčí skupině. Kde skončí letošní cesta našeho nároďáku? Pokud si chcete na turnaj vsadit, je tu pro vás nabídka rekordního bonusu!

 

Tipsport.net a.s.

Pokud si na nejzajímavější zápasy fotbalového Mistrovství Evropy vsadíte v rámci „Supernabídky" na Tipsportu, získáte vyšší kurzy! A v případě, že ještě nemáte na Tipsportu účet a založíte si ho teď, dostanete navíc rekordní vstupní bonus až do výše 10.000 Kč.

Ostře sledované Euro je tu. Buďte u toho, fanděte českému týmu a sázejte na své favority. Na vybrané zápasy si můžete vsadit v rámci Tipsport Supernabídky a získat tak zvýšené kurzy.

Pokud si nyní otevřete účet na www.tipsport.cz, získáte navíc bezkonkurenční vstupní bonus až do výše 10.000 Kč. To je nabídka, kterou nikde jinde nedostanete.

Vstupním bonusem až do výše 10.000 Kč ale výhody sázení u Tipsportu nekončí. Pokud se nyní zaregistrujete s akčním kódem EURO2, získáte kromě neuvěřitelného vstupního bonusu ještě možnost zapojit se do soutěže o zbrusu nový Hyundai i30. Podrobnosti o této akci naleznete zde.

A jak jsou rozdány karty před turnajem? Hlavní favorité podle bookmakerů Tipsportu jsou Španělsko s Německem následovány Nizozemím a Anglií. Čeští fotbalisté k favoritům nepatří, ale jejich postup z relativně hratelné skupiny určitě není nereálný.

Přidejte se k největší komunitě sázkařů v Česku a vychutnejte si vrchol fotbalové sezony na stránkách Tipsportu.

Zrušit