Rubriky:

Komerční články

EURO a přetahovaná sázkovek: Dáme vám ZDARMA 50 tisíc!

Komerční článek - 18. června 2012 10:22

EURO je především svátek fotbalu. Zároveň je ale také velkou příležitostí pro sázkové kanceláře, které se nyní předhánějí v megalomanských nabídkách. Každý klient se počítá, EURO se musí vytěžit na maximum. Jinak nebudou prémie.

 

„Teď je nejvyšší čas přestoupit k nám, dostanete unikátní bonus 3 000". A nebo že „teď je jedinečná příležitost dostat zadarmo dokonce 10 000" nebo 50 000 nebo 100 000 nebo milion! Teda fíha, takový balík!  To se ty sázkovky rozšouply, když je to EURO. Jako Robin Hood – to, co se vydělá, se rozdá klientům na bonusech.

Asi není překvapením, že takhle to ve skutečnosti nefunguje. K zisku megalomanských EURO bonusů je často potřeba jednak nejprve provést vklad ve výši bonusu a druhak jej ještě alespoň desetkrát „protočit".  Často se pak stane, že pro získání 10 000 Kč je potřeba v sázkovce „nechat" 100 000 Kč. A to už tak pěkné není...

V naší sázkové kanceláři taky nabízíme bonusy, kde záleží na vkladu a které se musí také „protáčet". A také jsme ten bonus na EURO navýšili alespoň na 4 000 Kč. Museli jsme.  Zákazníci na to stále slyší.  Když jinde vidí desetitisícové bonusy, nemůžeme jim říkat „u nás nic takového nedostanete, běžte jinam". Tak to prostě funguje a i my potřebujeme během EURO získat nové zákazníky.

Kromě tisícových bonusů u nás máme naštěstí také další argumenty. Například dáváme k registraci také hned dvě stovky, na které se složité podmínky o vkladech nebo „protáčení" nevztahují. Aby bylo jasno – je potřeba je použít na sázení a nejdou při registraci okamžitě vybrat. Ale jsou to prostě dvě stovky, které jsou jenom vaše. Nemusíte kvůli nim utrácet další svoje peníze. Taky si u nás můžete navyšovat kurzy, sázet za věrnostní body atd.

A co se samotné sázkařské nabídky týče, snažíme se zejména na EURO vypisovat opravdové lahůdky. Například na Česko s Poláky jsme měli obsáhlé speciály na české hvězdy Václava Pilaře a Petra Jiráčka, kteří nakonec v utkání opravdu zářili. Nebojíme se ani netradičních sázek, které nám navrhnou sami sázející. Nic netajíme, všechny zvýšené kurzy a zajímavé sázkové příležitosti pravidelně představujeme v Denní nabídce našeho informačního centra EUROCHANCE.

Tento komerční článek (označení „komerční článek" je možná trochu nenápadné, ale o tom si rozhoduje Sport.cz) jsme si zaplatili proto, že jsme nechtěli jen křičet „VELKÝ ULTRAMEGABONUS, RYCHLE K NÁM". Chtěli jsme vám vše vysvětlit bez obalu – zkrátka tak, jak to je. Myslíme si, že máme co nabídnout a nepotřebujeme laciné marketingové triky – přesvědčte se na Euro.chance.cz, co vše nabízíme, a posuďte sami, kde stojí za to mít účet.  A hlavně si pořádně užijte EURO, o to jde především.

CHANCE, sázková kancelář

CHANCE a.s.

Zrušit