Rubriky:

Komerční články

Čtvrtfinále EURA sázkařům vyšlo, porazí bookmakery i v semifinále?

Komerční článek - 25. června 2012 17:31

V prvním kole vyřazovací části letošního fotbalového EURA se dařilo favoritům. Nezaváhali Portugalci, Němci, Španělé a po penaltových nervech také Italové. Právě výhry a postupy těchto týmů se na čtvrtfinálových tiketech objevovaly nejčastěji, sázkaři tak mají za sebou vydařený víkend. Výrazné favority, na které se sází nejvíce, našli bookmakeři i v semifinále, takže pokud Německo a Španělsko nezaváhají, čekají sázkaře další žně. V sázkách na celkového vítěze turnaje od začátku mistrovství platí tyto dva týmy za nejoblíbenější, Němcům fandí 50%, Španělům 30% sázejících.

 

Do konce šampionátu zbývají odehrát poslední tři zápasy, tak neváhejte a zkuste jít svému štěstí naproti také vy. Fortuna nabízí novým hráčům po dobu konání EURA 2012 speciální vstupní bonus 3.000 korun. Bližší informace naleznete na  www.ifortuna.cz/bonuseuro2012 nebo využijte ihned tuto exkluzivní bonusovou nabídku a otevřete si zde hráčský účet.

Jen na utkání Českého týmu s Portugalci bylo ve Fortuně podáno 70 tisíc tiketů, z toho 40 tisíc se správnými tipy. Tisíc lidí uhodlo přesný výsledek 1:0 a s velkou odezvou se setkaly i speciální sázky na Cristiana Ronalda. Že například vstřelí branku, první nebo poslední, nebo zda zároveň s jeho zásahem Portugalsko vyhraje, se objevilo na dalších 5 tisících podaných tiketech. V utkání proti Španělsku je kurs na to, že se nagelovaný Portugalec střelecky prosadí, opět nejnižší ze všech 2,7:1.

Na výhru Němců a Španělů v semifinálových duelech vypsali bookmakeři Fortuny shodný kurs 1,9:1 a o postupujících nepochybují ani sázkaři, kteří na vítězství Německa a Španělska směřují zhruba 70% svých sázek. Jeden ze sázkařů neváhal a ihned po zařazení kursů do nabídky na internetu vsadil 140 tisíc korun na výhru obou favoritů. Pokud ani jeden tým neklopýtne, získá výhru 505 tisíc korun.

EURO 2012 – zápasy

Utkání:                                    1          0          2

Portugalsko – Španělsko        4.31     3.4       1.9

Německo – Itálie                    1.9       3.4       4.31

„V semifinále jsou celkem „osvědčené" dvojice. Uvidíme pyrenejské derby Španělsko – Portugalsko a tradiční duel Německo – Itálie. První zápas asi bude rovina, ale v druhém mači to bude možná trochu i o politice. Italové taky budou potřebovat půjčit z Evropského fondu a tam mají hlavní slovo Němci. I když... Oni klidně nechají zkrachovat celou zemi, jen když vyhrají ve fotbale," říká s úsměvem Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Fortuna

Zrušit