Rubriky:

Komerční články

Milujete Wimbledon? Klidně můžete sledovat 9 zápasů najednou!

Komerční článek - 2. července 2012 00:05

Po skončeném fotbalovém Euru a před začátkem olympiády je sportovní událostí číslo jedna tenisový Wimbledon. Ať už jste „jen“ milovníky bílého sportu bez přístupu k televizním sportovním kanálům, nebo jste absolutní „tenisožrouti“, kterým nemůže utéct jediný game, Fortuna má pro vás pro všechny řešení.

 

V rámci služby stream, tzn. přímých přenosů sportovních utkání na internetu, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici přímé přenosy z 9 travnatých kurtů. Opravdoví milovníci bílého sportu tak mohou denně sledovat až 20 utkání a vsadit si na jejich průběh. A to včetně zápasů největších hvězd Djokoviče, Federera nebo Šarapovové. Chybět nemohou ani duely Petry Kvitové při cestě za obhajobou titulu.

Bookmakeři Fortuny Kvitovou aktuálně pasují na čtvrtou hlavní favoritku s kursem 6,5:1, Petra by tak neměla chybět minimálně v semifinále, i když při cestě za vítězstvím jí podle papírových předpokladů bude ve čtvrtfinále stát na trávě vždy velmi silná Američanka Serena Williamsová, na jejíž vítězství v turnaji je kurs 3,4:1.

Pro sledování Wimbledonu stačí provést registraci u Fortuny. Pro ještě lepší zábavu při samotném sázení Fortuna nabízí novým hráčům i speciální vstupní bonus 3.000 korun.

Sledujte Wimbledon a využijte speciální nabídku ZDE.

Zrušit