Rubriky:

Komerční články

Buďte mužem nejen na hřišti nebo v tělocvičně

Komerční článek - 27. srpna 2012 10:11

Snažíte se udržovat ve formě, dřete v posilovně či ze sebe vydáváte spoustu sil na hřišti nebo na kole, abyste se stále líbili své drahé polovičce? Snažíte se, abyste byli žádoucí a jste v tom opravdu dobří. Přesto se v intimních chvílích přistihnete, že byste na tom chtěli být ještě lépe a předvést své milé opravdu strhující výkon!

 

Právě pro vás je tu Erectan® -  unikátní řada přípravků pro dokonalou stimulaci a zkvalitnění erekce. Obsahuje nejprodávanější přípravek Erectan® 400 mg s rychlým nástupem účinku do 60 minut, na něj navazuje bylinný přípravek pro dlouhodobé užívání - Erectan® ManLONG a oba partnery potěší exkluzivní Erectan® intim gel.

Tobolky Erectan® 400 mg, to je extra silný doplněk stravy určený pro okamžité zkvalitnění erekce. Obsahuje unikátní kombinaci pěti tělu vlastních aminokyselin, které mají příznivý vliv na tvorbu oxidu dusnatého - hlavního mediátora erekce. Lze jej pohodlně užívat ve formě tobolek. Druhý přípravek - Erectan® ManLONG - je určený pro dlouhodobé zkvalitnění vašeho sexuálního života. Obsahuje přírodní kombinaci extraktů bylin a látek, které dlouhodobě podporují sexuální výkonnost a přispívají k normální spermatogenezi. Balení 120 tobolek je určeno k dvouměsíčnímu užívání a jejich účinek pocítíte ještě dlouhou dobu po dobrání.

Zatímco tobolky jsou určeny výhradně mužům, na své si mohou přijít také ženy. Pro ně i jejich partnery je připraven vzhledem i obsahem luxusní Exclusive intim gel. Lubrikační gel na vodní bázi se stimulačním účinkem a originální svůdnou vůní, zabalený  do luxusní tvrzené krabičky se stříbrnou ražbou – dokonalý dárek pro dospělé.

Všechy přípravky Erectan® jsou svým složením vhodné i pro diabetiky a zakoupíte je ve vybraných lékárnách (volně v prodeji bez lékařského předpisu) nebo v e-shopu www.erectan.cz s diskrétním dodáním do 24 hodin.

Zrušit