Rubriky:

Komerční články

Poslední grandslam sezóny startuje. Přímé přenosy jsou u Fortuny zdarma

Komerční článek - 27. srpna 2012 08:32

Kdo bude letošní tenisovou jedničkou? Veterán Federer, momentálně zraněný Nadal a nebo třeba Brit Murray, který pod vedením Ivana Lendla nabírá potřebnou sebejistotu? Odpověď napoví výsledky na US Open, které právě startuje na betonových kurtech ve Flushing Meadow. Pro všechny milovníky bílého sportu bez přístupu k televizním sportovním kanálům, ale i absolutní „tenisožrouty“, kterým nemůže utéct jediný game, má Fortuna řešení.

 

V rámci služby stream tzn. přímých přenosů sportovních utkání na internetu, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici přímé přenosy až ze 6 kurtů najednou. Opravdoví milovníci bílého sportu tak mohou denně sledovat až 20 utkání a vsadit si na jejich průběh. A to včetně zápasů největších hvězd – titul obhajuje Srb Djokovič a překvapivá vítězka Samantha Stosurová, Čechům se loni nejvíce dařilo ve čtyřhře žen, ve čtvrtfinále bylo hned pět českých tenistek (Hlaváčková, Hradecká, Peschkeová, Benešová, Záhlavová-Strýcová).

Bookmakeři Fortuny pasují mezi favoritky i Petru Kvitovou ve dvouhře, kurz za její vítězství v turnaji je aktuálně 6,5:1, Petra by tak neměla chybět minimálně v semifinále. Jednoznačnou favoritkou je ale Serena Williamsová, loňská finalistka a trojnásobná vítězka turnaje, na jejíž vítězství v turnaji je kurs 2:1.

Pro sledování US Open stačí provést registraci u Fortuny. Pro ještě lepší zábavu při samotném sázení Fortuna nabízí novým hráčům i speciální vstupní bonus 3 000 korun.

Sledujte US Open a využijte speciální nabídku zde.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit