Rubriky:

Komerční články

Začíná první ročník mistrovství České republiky v kurzovém sázení

Komerční článek - 3. září 2012 00:05

Soupeř za soupeřem odpadají v těžkých vyřazovacích bitvách jeden na jednoho, až na vrcholu stane vítěz. Už 10.září to celé vypukne. Odstartuje soutěž o titul nejlepšího sázkaře v České republice s neuvěřitelnou dotací ve výši 1 000 000 Kč!

 

Tipsport.net a.s.

Mistrovství České republiky v kurzovém sázení je turnajem, v němž může i nováček zaskočit šampiona. Místa v postupovém pavouku jsou nachystána pro 8192 nejlepších tipérů. Ale ti si právo účasti musí nejprve vybojovat v kvalifikaci, která začíná 10.9.2012 na www.tipsport.cz a zapojit se do ní může každý, kdo zařadí alespoň jeden svůj tiket do Tipsport Cupu (na internetovém tiketu zaškrtne volbu Tipsport Cup).

Nezáleží přitom na tom, jaké částky a na jak vysoké kurzy hráč sází, jde pouze o to, jak dobrý tipér je. V Tipsport Cupu rozhoduje momentální sázkařská forma a připravenost v jednotlivých kolech. I tipérský nováček může stanout proti profesionálnímu sázkaři a poslat ho ze hry.

Kvalifikanti budou do 1. kola nasazeni právě dle výsledků v kvalifikaci. Její vítěz tak nejprve změří síly s posledním postupujícím a postupový pavouk se pak i nadále odvíjí právě od nasazení pro první vyřazovací kolo. Už za postup do vyřazovací fáze jsou ale připraveny finanční odměny. Celkem bude oceněno 164 nejlepších tipérů, kteří za své umístění získají od 500 do 500 000 Kč!

O postupu vždy rozhodují body získané na soutěžních tiketech zařazených do Tipsport Cupu, které se rovnají výhrám. Maximální výše sázky, kterou lze zařadit do Tipsport Cupu, je 50 Kč za 1 den. Kvalifikace potrvá dva kalendářní týdny, jednotlivá vyřazovací kola, kterých bude celkem třináct, pak týden. Kdo získá ve vyřazovacím kole více bodů než soupeř, jde samozřejmě dál. V případě shody rozhodne postavení v kvalifikaci.

Tipérský grandslam slibuje mimořádná dramata a bitvy na ostří kurzů.

Abyste se mohli zúčastnit, je třeba otevřít si online účet u společnosti Tipsport a zařadit alespoň jeden tiket do Tipsport Cupu.

Více informací o mistrovství České republiky v kurzovém sázení najdete na stránkách společnosti Tipsport.

Tipsport.net a.s.

Zrušit