Rubriky:

Komerční články

Unikátní autopojištění, které dokáže zachránit život a najít ukradený vůz

Komerční článek - 25. září 2012 10:20

Při nehodě či odcizení auta záleží, jak rychle se podaří krizovou situaci řešit. S aktivní asistencí UNIQA SafeLine máte jistotu, že pomoc je vždy na cestě.

 

Aktivní asistence k autopojištění UNIQA SafeLine díky satelitnímu spojení hlídá posádku vozidla i vozidlo samotné 24 hodin denně po celé Evropě. Aktivně řeší krizové situace vzniklé při dopravní nehodě nebo jednoduše lokalizuje váš ukradený vůz.

Aktivní asistence SafeLine k autopojištění UNIQA  řeší situace, ve kterých každá minuta může rozhodnout o životě. V případě havárie se automaticky aktivuje crash senzor, který vyšle nouzový signál do centrály, která okamžitě zajistí pomoc na místo nehody.

UNIQA SafeLine  efektivně řeší i krádeže vozidel, které i přes klesající trend patří k nejfrekventovanější kriminalitě u nás. Policie uvádí, že každých 40 minut je odcizen další vůz. Ze statistik rovněž vyplývá, že jen asi pětina odcizených aut se vrátí svému majiteli. SafeLine díky zabudované palubní jednotce monitoruje vozidlo a jeho pohyb 24 hodin denně. Zjistí-li majitel odcizení auta, stačí kontaktovat centrálu asistence, operátor lokalizuje vůz a za pomoci policie jej zajistí a vrátí zpět majiteli. Zatím se tímto způsobem podařilo najít celých 100 % odcizených vozidel.

Navíc umí UNIQA SafeLine  spočítat pojistné za povinné ručení i havarijní pojištění podle skutečně ujetých kilometrů. Více o aktivní asistenci UNIQA SafeLine najdete na www.uniqa.cz.

UNIQA

Zrušit