Rubriky:

Komerční články

Žaluzie a rolety se slevou 20% na materiál i montáž do 15.11

Komerční článek - 8. října 2012 09:22

Využijte 20% slevu do 15.11. na materiál i montáž. Stačí předložit vytištěný článek při zaměření. Česká kvalita a záruka 5 let od společnosti Žaluzie Aleš Suchý. Více informací o akci a zaměření na 728 863 201.

 

Kdo z nás, kteří jsme si někdy zařizovali byt nesháněl žaluzie či rolety? Žaluzie a stínící technika jsou samozřejmostí dnešní doby. Pokud je zrovna nepostrádáme, vůbec nevnímáme jaké pohodlí nám skýtají.

Firma Aleš Suchý, kterou najdete na www.zaluzie-suchy.cz, působí na trhu již 11 let. Za tu dobu vyzkoušela několik výrobců a postupem času zůstala u těch, kteří vyrábí kvalitní výrobky v českých podmínkách. Tisíce vyřízených zakázek jsou toho důkazem.

Nejčastějším požadavkem zákazníků jsou horizontální žaluzie s řetízkovým ovládáním na plastová okna. Firma Aleš Suchý je nabízí v 75 barvách.

Samozřejmě dodává i žaluzie na okna dřevěná, špaletová či dvojitá. Problémem není ani zastínění oken atypického tvaru nebo střešních oken.

Stále častěji jeví zákazníci zájem o venkovní žaluzie a rolety. Dají se namontovat do novostaveb i do rekonstruovaných domů. Kromě zastínění zajišťují rovněž nezanedbatelnou úsporu tepla a částečnou ochranu proti vniknutí.

K zastínění balkónu, terasy nebo pergoly slouží výsuvné markýzy. Firma Aleš Suchý dodává markýzy na ruční i elektrické ovládání. Markýzy jsou šité z kvalitních látek, které si i při častém používání a vystavení slunečnímu záření, větru a dešti udrží své barvy po mnoho let. Škála barev a vzorů je široká.

Sítě proti hmyzu jsou jednoduché a přitom účinné. Jako mechanická zábrana jsou, narozdíl od chemických odpuzovačů hmyzu, vhodné pro alergiky. Nebrání ve výhledu ani proudění vzduchu a investice do nich je dlouhodobá.

Žaluzie a stínící technika nejsou jen praktickým každodenním pomocníkem, mohou též originálně doplňovat interiér nebo exteriér staby a dotvářet tak architektonický či designérský záměr.I stínící technika podléhá módě (viz bambusové žaluzie, japonské stěny, římské rolety atd.).

Firma Aleš Suchý montuje většinu zakázek do 2 - 3 dnů od objednání. Slušné jednání je samozřejmostí a protože je kvalita výrobků ověřena časem, může firma garantovat záruku 5 let na materiál i montáž. Do 15. listopadu 2012 poskytuje firma slevu 20% z ceny výrobku i montáže, pokud při zaměření zákazník předloží tento článek vytištěný.

Zrušit