Rubriky:

Komerční články

Fortuna dá každému čtenáři Sport.cz 100 korun – vsaďte si na českou fotbalovou reprezentaci

Komerční článek - 9. října 2012 18:00

Chtěli byste si vsadit na zápasy české reprezentace, ale bojíte se, že vám váš tip nevyjde? Využijte speciální akci a získejte od Fortuny první sázku bez rizika ve výši 100 korun. Český národní tým už tento pátek v Plzni nastoupí k dalšímu utkání kvalifikace o postup na MS v Brazílii a soupeřem mu bude soubor z Malty, který by svěřenci trenéra Bílka měli jednoznačně převálcovat. Zaváhat by neměli ani v úterý, kdy v Praze na Letné hostí Bulhary a bookmakeři je kursem 1,7:1 opět favorizují.

 

Sázková kancelář Fortuna připravila na stávající kvalifikační dvojzápas speciální akci, díky které si čtenáři Sport.cz mohou na utkání české reprezentace vsadit bez rizika prohry. Stačí se kliknutím na odkaz ZDE zaregistrovat a v případě, že vám první sázka nevyjde, dostanete svůj vklad nazpět až do 100 Kč.

„Člověk si dokáže představit ledacos, ale to, že bychom doma ztratili body s Maltou, to opravdu ne. S Bulharskem už to bude zajímavější, v posledních zápasech porazili Arménii, a hlavně remizovali s Itálií, takže kvalitu mají. Češi nicméně hrají před vlastními diváky a pro postup na MS z tohoto utkání nutně potřebují získat všechny tři body," uvedl Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Kurs na to, že by v pátečním duelu zvítězili fotbalisté Malty, je 19:1, což se rovná malému zázraku. To kurs na výhru Bulharska v druhém utkání je o poznání nižší, 4,22:1, přesto jsou výraznými favority i v tomto zápase Češi.

Kromě speciální akce nabízí Fortuna svým novým zákazníkům stále také vstupní bonus až 3000 korun.

Utkání 1 0 2
Česko - Malta 1,05 9,5 19
Česko - Bulharsko 1,7 3,5 4,22
FORTUNA GAME a.s.

Zrušit