Rubriky:

Komerční články

Hýbejte si i při sledování televize! Samsung Smart TV bude váš osobní trenér

Komerční článek - 15. října 2012 00:05

Chytré televize Samsung Smart TV lze ovládat gesty a hlasem. Pokud se na sport nejen rádi díváte, můžete prostřednictvím aplikace Fitness s instruktážním obsahem i cvičit! Navíc dokáží rozpoznat vaši tvář a vylepšovat se dají i o nový hardware.

 

Společným jmenovatelem televizorů Samsung řad ES8000 a ES7000 je koncept Smarter Life. Filozofie snazšího života. Ta zahrnuje tři pojmy - Smart Interaction – které představuje ovládání hlasem a gesty, Smart Content – nepřeberné množství aplikací všeho druhu, včetně speciální aplikace Fitness a Smart Evolution s níž můžete technologie televizoru každý rok aktualizovat.

Stačí spustit televizor a pouhým vyslovením povelu „Smart TV" již dále ovládat zařízení intuitivně a bez použití dálkového ovládání. Televizory jsou vybaveny zabudovanou HD kamerou, takže dokáží reagovat na gestikulační povely. Prostřednictvím mikrofonu můžete televizi ovládat i pouhým hlasem - samozřejmě rozumí češtině a mnoha dalším světovým jazykům.

Nové možnosti využití vycházejí z neomezeného internetového obsahu včetně využití aplikací jako je například Fitness Exercise App, kdy můžete televizoru využít jako svého osobního trenéra a sledovat své dosažené výsledky. Za odměnu, nebo jako relaxace po cvičení pak může být jedna z nejoblíbenějších her poslední doby - Angry Birds. Na velké televizní obrazovce a s ovládáním vlastními gesty, včetně natahování praku a aktivování unikátních schopností každého opeřence to bude teprve skutečná bitva!

Více informací naleznete na www.samsung.cz

Starcom Media Vest Group, spol.s r.o.

Zrušit