Rubriky:

Komerční články

Hýbejte se i při sledování televize! Samsung Smart TV bude váš osobní trenér

Komerční článek - 22. října 2012 00:05 - Praha

Chytré televize Samsung Smart TV lze ovládat gesty a hlasem. Pokud se na sport nejen rádi díváte, můžete prostřednictvím aplikace Fitness s instruktážním obsahem i cvičit! Navíc dokáží rozpoznat vaši tvář a vylepšovat se dají i o nový hardware.

 

Společným jmenovatelem televizorů Samsung řad ES8000 a ES7000 je koncept Smarter Life. Filozofie snazšího života. Ta zahrnuje tři pojmy - Smart Interaction – které představuje ovládání hlasem a gesty, Smart Content – nepřeberné množství aplikací všeho druhu, včetně speciální aplikace Fitness a Smart Evolution s níž můžete technologie televizoru každý rok aktualizovat.

Stačí spustit televizor a pouhým vyslovením povelu „Smart TV" již dále ovládat zařízení intuitivněa bez použití dálkového ovládání. Televizory jsou vybaveny zabudovanou HD kamerou, takže dokáží reagovat na gestikulační povely. Prostřednictvím mikrofonu můžete televizi ovládat i pouhým hlasem - samozřejmě rozumí češtině a mnoha dalším světovým jazykům.

Nové možnosti využití vycházejí z neomezeného internetového obsahu včetně využití aplikací jako je například Fitness Exercise App, kdy můžete televizoru využít jako svého osobního trenéra a sledovat své dosažené výsledky. Za odměnu, nebo jako relaxace po cvičení pak může být jedna z nejoblíbenějších her poslední doby - Angry Birds. Na velké televizní obrazovce a s ovládáním vlastními gesty, včetně natahování praku a aktivování unikátních schopností každého opeřence to bude teprve skutečná bitva!

Více informací naleznete na www.samsung.cz

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Zrušit