Rubriky:

Komerční články

Získá Federer na Turnaji mistrů sedmý titul? Sledujte zdarma všechny zápasy nejlepších tenistů na Fortuně

Komerční článek - 5. listopadu 2012 00:05

Roger Federer se v loňském roce nesmazatelně zapsal do tenisové historie, když dokázal Turnaj mistrů ovládnout pošesté. Největším soupeřem mu letos bude světová dvojka Srb Novak Djoković, když na vítězství obou rivalů vypsali bookmakeři Fortuny shodný kurs 2,8:1. Všechny jejich zápasy, stejně jako bitvy české jedničky Tomáše Berdycha, mohou tenisoví fanoušci sledovat zdarma na Fortuně.

 

Pro sledování Turnaje mistrů, který proběhne od 5. do 12. listopadu, stačí provést registraci u Fortuny ZDE.

V rámci služby stream, to znamená přímých přenosů sportovních utkání, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici tisíce sportovních přenosů z desítek různých sportů, včetně tenisu.

Hlavní favority Federera s Djokovićem může ohrozit jedině olympijský vítěz Andy Murray, vítězství někoho jiného už by bylo velkým překvapením. To s sebou nicméně vždy nese možnost znásobit vklad v zajímavém kursu. V případě triumfu Tomáše Berdycha v kursu 7,5:1 by získali sázkaři za vsazenou stovku výhru 750 korun. Ti konzervativnější mohou zkusit jeho postup do finále v kursu 3,5:1.

A pro ještě lepší zábavu při samotném sázení Fortuna nabízí novým hráčům i speciální vstupní bonus 3.000 korun.

Turnaj mistrů
Hráč:                                                    V              1-2

Djokovic N. 2.8 1.75
Federer R. 2.8 1.75
Murray A. 3 1.85
Del Potro J.M. 7 3.2
Berdych T. 7.5 3.5
Ferrer D. 9 4
     
FORTUNA GAME a.s.

Zrušit