Rubriky:

Komerční články

Vsaďte si na finále Davis Cupu, nemůžete prohrát. Fortuna nabízí čtenářům Sport.cz 200 korun

Komerční článek - 13. listopadu 2012 15:32

Petra Kvitová a spol. dokázaly prvenství ve Fed Cupu obhájit, nyní je na tahu ve finále Davis Cupu Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Proti španělskému týmu jsou Češi mírnými favority, bookmakeři Fortuny na výhru našich bojovníků vypsali kurs 1,7:1. I bez své jedničky Rafaela Nadala ale bude tým, který v posledních čtyřech letech vyhrál salátovou mísu hned třikrát, hodně nebezpečným soupeřem (1,91:1). Kdo by si chtěl na výhru českých tenistů vsadit, nemusí nic riskovat, Fortuna nabízí exkluzivně čtenářům Sport.cz sázku bez rizika za 200 korun.

 

U příležitosti finálového duelu českého týmu v Davis Cupu, který navíc bude hostit pražská O2 Aréna, připravila Sázková kancelář Fortuna speciální akci, díky které si čtenáři Sport.cz mohou vsadit na špičkový tenis bez rizika prohry. Stačí se kliknutím na odkaz ZDE zaregistrovat a v případě, že vám první sázka nevyjde, dostanete svůj vklad nazpět až do 200 korun.

„Španělsko s Nadalem v sestavě by asi bylo tvrdým oříškem, ale na to, kdo byl v sestavě, se historie ptát nebude a my máme jedinečnou příležitost k revanši za rok 2009, kdy nás Španělé deklasovali doma na antuce 5:0. S Ferrerem mají oba naši hráči pasivní bilanci, navíc má skvělou formu. Cesta k úspěchu tak povede přes čtyřhru a Almagra, se kterým mají naopak oba naši hráči bilanci aktivní," uvedl Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Kromě jednotlivých zápasů a toho, jak celý duel dopadne, můžete 200 korun vsadit i na to, jak se bude dařit konkrétně Tomáši Berdychovi. Ten pravděpodobně odehraje dvě dvouhry i čtyřhru, a pokud dokáže vyhrát všechny tři zápasy v kursu 2,7:1, získáte výhru 270 korun, ztratit nemůžete nic.

Kromě speciální akce nabízí Fortuna svým novým zákazníkům stále také vstupní bonus až 3000 korun.

Davis Cup 2012

Duel: 1 2
Česko – Španělsko 1.7

1.91


Davis Cup 2012

Sázka: kurs:
Berdych vyhraje přesně 3 zápasy 2.7
Berdych vyhraje přesně 2 zápasy 2.2
Berdych vyhraje přesně 1 zápas 5.5
Berdych nevyhraje žádný zápas 15
FORTUNA GAME a.s.

Zrušit