Rubriky:

Komerční články

Fanoušci se radují, fotografie sportovců můžou být ihned online

Komerční článek - 3. prosince 2012 00:05

S novým 16Mpix fotoaparátem Samsung Galaxy Camera totiž můžete snadno sdílet sportovní zážitky s celým světem a to ihned po vyfocení!

 

Díky vestavěným bezdrátovým technologiím Wi-Fi, 3G a HSPA+, 4-jádrovému procesoru a operačnímu systému Android 4.1 je Samsung Galaxy Camera prvním opravdu chytrým fotoaparátem. Jeho spojení se smartphone vám poskytne nový pohled na fotografování. Můžete kdykoliv, přímo z místa sdílet své fotografie ze zápasu nebo z cest, aniž byste museli shánět notebook nebo kabel pro připojení k internetu. V rámci balení totiž získáte navíc datovou SIM kartu od O2 s mobilním internetem na 3 měsíce zdarma a jste online bez omezení kdekoli. Vadit nebude ani to, když budete sedět dál od hřiště. Fotoaparát má totiž 21 násobný optický zoom a super jasný snímač 16M BSI CMOS, který vám dění na ploše přiblíží. Navíc lze nahrávat videa v HD rozlišení nebo zpomalené záběry, kterými dodáte svým snímkům tu pravou atmosféru.

Upravte a sdílejte!

Upravit si k dokonalosti fotografii a video už není problém. A hlavně to jde hned díky speciálním aplikacím stažitelným na Google Play. A pokud se máte chuť bavit, není nic lehčího, než si hru stáhnout a vychutnat si ji na kvalitním dotykovému HD displeji.

Řekněte sami, není tohle ten pravý dárek k Vánocům?  Více o produktu na www.samsung.cz

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Zrušit