Rubriky:

Komerční články

Fortuna naděluje, každý den jeden iPad a desítky dalších cen

Komerční článek - 4. prosince 2012 13:23

Sázková kancelář Fortuna odstartovala vánoční nadílku o pár týdnů dříve, když pro své registrované zákazníky připravila soutěž o 14 iPadů. Ti, kdo se rozhodnou s Fortunou soutěžit, mohou každý den kromě jednoho tabletu vyhrát i další ceny v celkové hodnotě desítek tisíc korun.

 

Těm, kteří už svou registraci u Fortuny mají, stačí k účasti prosté přihlášení do soutěže. Svůj nový iPad získá ten, kdo v daném soutěžním dni uhodne tiket s nejvyšším celkovým kursem. Tikety přitom nejsou nikterak limitovány, může se na nich objevit jakákoliv sázková příležitost z nabídky, libovolný počet zápasů, je jen na vás, jakou zvolíte taktiku.

Kromě tabletů si soutěžící každý den rozdělí i finanční bonusy. Deset hráčů, kteří v daném dni získají nejvíce bodů za vsazené resp. vyhodnocené tikety, si navíc rozdělí prémie od 100 do 1000 korun, každý den celkem 5500 korun, během 14 soutěžních dnů tedy 77 tisíc korun.

Pokud by se k někomu otáčelo štěstí zády, i tak nemusí zoufat. Ti, kteří si po celou dobu soutěže vsadili každý den alespoň jeden tiket, automaticky získávají 100 korunovou sázku bez rizika, jako odměnu za vytrvalost.

Soutěž probíhá až do středy 19. 12. a více informací o jejím průběhu se dozvíte ZDE.

Chcete to zkusit také, ale nemáte učet u Fortuny? Tak se zaregistrujte.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit