Rubriky:

Komerční články

Chcete lístky na Chelsea? S Kartou fanouška Sparty od Fortuny máte vstupenku téměř jistou

Komerční článek - 16. ledna 2013 16:59

Nestává se zrovna každý den, aby se na některém z českých stadiónů představil úřadující vítěz prestižní Ligy mistrů. Už za necelý měsíc, konkrétně 14. února, se nicméně fotbaloví fanoušci tohoto svátku dočkají. Šampióni z Chelsea se v duelu Evropské ligy utkají na Letné s domácí Spartou a o vstupenky na tento zápas bude nepochybně velká tlačenice.

 

Postup krok po kroku pro přednostní získání lístků se dozvíte ZDE.

Přednostní právo na zakoupení lístků budou mít kromě majitelů permanentek také držitelé Klubové karty AC Sparta Praha od Fortuny.  Pokud chcete na vlastní oči vidět v akci taková esa současného fotbalu, jakými bezesporu jsou Fernando Torres, Frank Lampard nebo Oscar, neváhejte a vyražte pro svou Klubovou kartu co nejdříve. Prodej vstupenek začíná už 21. ledna a je klidně možné, že už v této první vlně dojde k vyčerpání celé kapacity stadiónu.

Pro získání Klubové karty fanouška Sparty je třeba navštívit některou z pražských poboček Fortuny a provést registraci, při které o kartu požádejte. Jedinou další podmínkou je uzavření sázky na duel Sparta vs. Chelsea nejméně za 200 korun a pak už z pobočky odejdete s poukazem na nákup dvou vstupenek.

Letná není nafukovací, a tak berte na vědomí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Lístky se začnou prodávat v pondělí 21. ledna v Zákaznickém centru Generali Areny a na Pokladně 1, v obou případech od 10 do 20 hodin. Takže není nač čekat. Tím spíš, že Petr Čech, brankář české reprezentace a opora londýnského velkoklubu se už zotavil ze zranění třísel a utkání na půdě Sparty, která ho přivedla k velkému fotbalu, si jistě nenechá ujít.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit