Rubriky:

Komerční články

Vyhlášením ankety Fotbalista roku ČR provedou fanoušky Dyk s Prachařem

Komerční článek - 29. ledna 2013 08:00

Necelý týden zbývá do vyhlášení ankety T-Mobile Fotbalista roku ČR 2012, které se uskuteční 4. února ve 20:20 v pražském Paláci Žofín. U obrazovek ČT Sport to bude rodinná zábava - i proto, že pořadem budou provázet Vojta Dyk a Jakub Prachař.

 

Scénář večera je zatím zahalen tajemstvím, ale některé informace již unikly. Fotbalisté se představí v netradičních rolích, premiéru bude mít například nově založená kapela Petra Čecha. V programu vystupují také Jiří Lábus, Martin Dejdar, Jakub Kohák a další.

Anketa se vyhlašuje od roku 1965, po rozdělení Československa jde o 20. ročník. Prvním vítězem se stal brankář Petr Kouba, pětkrát se už radoval jeho nástupce Petr Čech a může se letos stát rekordmanem ankety. Stejný počet vítězství má na svém kontě i další brankář Ivo Viktor.

Každoročně se nehledají jen nejlepší hráči. Pozici nejlepšího kouče obhajuje plzeňský Pavel Vrba, osobností ligy byl loni vyhlášen jeho svěřenec Pavel Horváth. Jméno nového vítěze bude na trofeji pro největší talent a také v nové kategorii pojmenované po Lukáši Přibylovi, někdejším funkcionáři Bohemians 1905, Sparty Praha a sportovním žurnalistovi.

Více na http://nv.fotbal.cz/fotbalista-roku/

Zrušit