Rubriky:

Komerční články

Stavební spoření jako zajištění na stáří

Komerční článek - 11. února 2013 00:00

Potřebujete se zajistit na penzi a prožít bezproblémové stáří? Stavební spoření je bezpečné, neváhejte se obrátit na finanční poradce Českomoravské stavební spořitelny.

 

Českomoravská stavební spořitelna

Věděli jste, že stavebko je velmi výhodný finanční nástroj pro zajištění vaší budoucnosti a bezproblémového stáří.

Díky stavebnímu spoření máte možnost především výhodně spořit. Své peníze přitom můžete použít už po uplynutí šestileté vázací doby a to jak pro bydlení, tak pro zajištění na stáří.

Českomoravská stavební spořitelna vám pro zajištění na stáří doporučuje využít tarif Variant a program Pravidelné spoření. Při 9letém spoření činí v tomto případě roční výnos z vkladů až 3,15 %, a to i bez započtení státní podpory. Státní podpora může dosáhnout až 2000 Kč za rok.

Stavební spoření je bezpečné

Na rozdíl od jiných finančních nástrojů pro zajištění budoucnosti jsou vklady ve stavebních spořitelnách pojištěné. Stavební spořitelny ale mají navíc zákonnou povinnost investovat pouze do bezrizikových finančních instrumentů.

Přesvědčili jsme vás, že se stavebko pro zajištění na stáří vyplatí? Obraťte se na finanční poradce Českomoravské stavební spořitelny, společně s ním můžete sestavit reálný spořicí plán.

Zrušit