Rubriky:

Komerční články

Originální a zároveň praktický dárek k Valentýnu? Existuje!

Komerční článek - 11. února 2013 08:46

Svátek zamilovaných se blíží. Pokud se tohoto dne jako spousta dalších mužů děsíte, vezměte iniciativu do svých rukou. Místo kýčovité večeře v drahé restauraci připravte partnerce večeři u vás doma. Vyhnete se předraženému jídelnímu lístku a navíc se blýsknete. Ta správná intimní atmosféra záleží na správném výběru pití. Šampaňské už je passé, teď je na čase vyzkoušet trochu jiné „bublinky.“

 

Řeč je samozřejmě o nejoblíbenějším nápoji světa, cole. Pokud hledáte ideální valentinský dárek na poslední chvíli nebo si chcete jen udělat radost, máme pro vás dobrou zprávu. SodaStream přichází s vylepšenou recepturou Cola sirupů. Příprava domácí coly je zábava, vyplatí se a navíc nabízí skvělou formu osvěžení. SodaStream v edici Cola připravil rovnou šest chuťových variant, aby si mohl vybrat opravdu každý. Pro vyznavače osvědčených chutí doporučujeme klasickou colu. Po náročném tréninku se dobijte colou Energy nebo uhaste žízeň oblíbenou příchutí Vanilla a Cherry. Vaše polovička zase jistě ocení variantu Light či Sugar free.

Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou příchuť zvolit, namíchejte si všechny, kolekci sirupů v edici Cola lze totiž zakoupit v praktickém multibalení. Intenzita příchutě nebo množství bublinek je také jen ve vašich rukách. Staňte se opravdovým cola barmanem a trumfujte se s partnerkou, kdo dokáže namíchat lepší drink.

Kromě čerstvé a na míru namíchané coly vás budou těšit ušetřené peníze a energie, kterou byste jinak investoval do tahání těžkých balených nápojů. S colou SodaStream neušetříte jen čas, peníze a energii, vaše domácí limonáda šetří také přírodu. Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Potřebujete snad ještě nějaký důvod, proč začít s domácí sodovkou?

Recept na pohodový svátek lásky tedy existuje! Dárek máte také vybraný, nyní stačí jen z pohodlí vašeho domova navštívit webové stránky www.sodastream.cz, kde najdete všechny modely výrobníků SodaStream a také všechny sirupy. Zároveň zde také najdete síť prodejních a výměnných míst. Začněte zdravě žít – naučte se lépe pít! Třeba o Valentýnu.

Zrušit