Rubriky:

Komerční články

Slevy až 250 000 Kč - jediný den u Mitsubishi

Komerční článek - 18. února 2013 08:59

Jste příznivcem kvalitních a spolehlivých vozů? Při výběru auta dáváte přednost skvělému motoru, nízké spotřebě a prověřenému pohonu všech čtyř kol? Pokud čekáte pouze na cenu, která už se nebude opakovat, právě teď je ta správná chvíle pořídit si nové Mitsubishi.

 

M Motors CZ s.r.o.

Vozy Mitsubishi si nachází mnoho příznivců zejména díky své kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Jsou to zkrátka pořádná auta, která si na nic nehrají. Aktuální modelová nabídka Mitsubishi u zákazníků boduje. Ti totiž čím dál více preferují SUV nebo crossovery, zvlášť pokud kromě jízdního komfortu nabízí nízkou spotřebu, bohatou výbavu a vyspělou technologii 4x4 s 80letou tradicí. A pokud k tomu ještě přidáme slevu až 250 000 Kč a zvýhodněnou nabídku na vybrané příslušenství, je právě teď ten správný čas pořídit si nové Mitsubishi. Nabídka platí na vybrané modely pouze 22. února od 8 do 24 hodin u všech autorizovaných prodejců Mitsubishi.

Už tento pátek u Mitsubishi!

Neváhejte a navštivte svého nejbližšího autorizovaného prodejce vozů Mitsubishi nebo navštivte stránky www.jedinyden.cz.

Zrušit