Rubriky:

Komerční články

Fortuna: Internetové sázky od teď bez manipuláku a navíc pro nové hráče 100 Kč ihned na účet

Komerční článek - 19. února 2013 11:09

Sázková kancelář Fortuna od pondělí 18. února zrušila manipulační poplatek pro sázky uzavřené na internetu a pro nově registrované klienty spustila akci „sto korun na ruku“. Na účtu tak každý nový zákazník najde 100 korun pro svou první sázku, aniž by musel vkládat jakékoliv své peníze.

 

Nyní jsou u Fortuny bez poplatku veškeré sázky uzavřené přes internet. Přijďte si tak do Fortuny pro 100 Kč a vyzkoušejte sázení po internetu. Využijte tuto akční nabídku ZDE.

Kromě 100korunového bonusu je všem nově zaregistrovaným, při splnění jednoduchých podmínek, k dispozici také další bonus ve výši až 3000 korun. V kontextu začínajících evropských pohárů a jarní části nejvyšší české fotbalové soutěže jsou tím každému, kdo chce začít sázet přes internet, k dispozici ideální startovací podmínky.

Pokud by se zopakovaly výsledky českých týmů z Evropské ligy z minulého týdne, to znamená, že Chelsea porazí Spartu a Plzeň přetlačí Neapol, může první vsazená stovka přinést výhru 306 korun. Na druhé straně kdo by chtěl odhadnout celkového vítěze Gambrinus ligy a věřil by Spartě, mohl by si za vsazenou stovku připsat výhru 220 korun.

Chcete za svou stokorunu vyhrát navíc ještě zájezd do Wembley na finále Ligy mistrů a další ceny za sto tisíc korun? Přihlaste se ZDE do velké jarní soutěže, která právě probíhá.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit