Rubriky:

Komerční články

Startuje play-off KHL. Sledujte na Fortuně zdarma zápasy o Gagarinův pohár

Komerční článek - 19. února 2013 16:37

Hokejisté pražského Lva na poslední chvíli proklouzli do play-off nejkvalitnější hokejové soutěže starého kontinentu KHL a v prvním kole vyřazovací části je čeká slavný CSKA Moskva. Podaří se nováčkovi soutěže překvapit favorita a postoupit do dalšího kola? Nejenom zápasy pražského týmu, ale také Slovanu Bratislava a dalších celků, ve kterých působí čeští reprezentanti, můžete zdarma sledovat na webu Fortuny.

 

Pro sledování play-off KHL stačí všem zájemcům provést registraci u Fortuny ZDE.

V rámci aktuální akce mají navíc noví zákazníci automaticky a bez vlastního vkladu ihned k dispozici 100 korun do hry. Díky tomu mohou třeba fanoušci československých nováčků v KHL bez rizika zkusit překvapení. Pokud zmíněnou stovku vsadí na postup Lva a Slovanu, mohou si připsat výhru zhruba 904 korun.

Hokejisté Lva nejsou proti slavnému moskevskému CSKA favorité, což potvrzuje kurs 2,7:1 na jejich postup do dalšího kola. Ještě menší šanci má podle bookmakerů a jejich kursu 3,35:1 bratislavský Slovan, který bude rovněž cestovat do Moskvy, ale na půdu obhájce titulu Dinama.

V rámci služby stream, to znamená přímých přenosů sportovních utkání, které Fortuna spustila jako první česká sázková kancelář, jsou všem jejím registrovaným klientům zdarma k dispozici tisíce sportovních přenosů z desítek různých sportů, včetně hokejové KHL.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit