Rubriky:

Komerční články

0% manipulák a 10 000 Kč vstupní bonus u Tipsportu!

Komerční článek - 25. února 2013 00:05

Všechny internetové sázky bez manipulačního poplatku. To už definitivně platí u největší české sázkové kanceláře. „Manipulák“ ruší Tipsport trvale, nejde o přechodnou nebo jinak podmíněnou akci.

 

Tipsport.net a.s.

Bez manipulačního poplatku jsou nyní přijímány již úplně všechny sázky uzavřené na www.tipsport.cz. Jednička na českém trhu kurzového sázení tak vychází vstříc přání všech sázkařů v Česku, jimž nabídne domácí sázkařské prostředí a servis se světovými parametry.

Navíc může každý, kdo se nyní u Tipsportu zaregistruje, získat mimořádný vstupní bonus až 10 000 korun. Registrovat se lze zde. Hodnota bonusu se pak rovná hodnotě prvního vkladu na herní účet u Tipsportu, a to právě až do výše 10 000 korun.

Po registraci se navíc můžete zúčastnit soutěže století o luxusní automobil Aston Martin v hodnotě několika miliónů!

Přidejte se také k největší české komunitě sázkařů a užijte si báječný svět internetového sázení Tipsportu bez manipulačního poplatku, s bezkonkurenčním vstupním bonusem i dalšími bonusy za vaše sázky, se stovkami atraktivních sportovních videopřenosů na TV Tipsport a také s jedinečnými soutěžemi. Teď je ten správný čas okusit radost ze sázení na www.tipsport.cz.

Tipsport.net a.s.

Zrušit