Rubriky:

Komerční články

El Clásico na TV Tipsport a 200 Kč na ruku!

Komerční článek - 25. února 2013 17:00

V tomto týdnu nás čeká hned dvakrát nejslavnější klubový zápas planety - El Clásico. Sledujte obě utkání v přímém přenosu na TV Tipsport. Pokud se zaregistrujete teď, získáte ihned 200 Kč na sázení.

 

Tipsport.net a.s.

V úterý přivítá Barcelona na Nou Campu Real Madrid v odvetě semifinále španělského poháru. První zápas skončil remízou 1:1 a favoritem na postup je tak katalánský celek. O víkendu se pak v ligovém zápase střetnou oba týmy v Madridu.

Pohárové i ligové El Clásico uvidíte samozřejmě v přímém přenosu na TV Tipsport.

POZOR AKCE! Pokud se zaregistrujete do neděle 3. 3. 2013 s akčním kódem CLASICO1, získáte automaticky ihned po registraci kredit na sázení v hodnotě 200 Kč! A k němu samozřejmě také mimořádný vstupní bonus až 10 000 korun. Registrovat se lze zde.

Po registraci se navíc můžete zúčastnit soutěže století o luxusní automobil Aston Martin v hodnotě několika milionů! Teď je ten správný čas okusit radost ze sázení na www.tipsport.cz.

Úplně všechny sázky uzavřené na www.tipsport.cz jsou nyní přijímány bez manipulačního poplatku. „Manipulák" ruší Tipsport trvale, nejde o přechodnou nebo jinak podmíněnou akci.

Tipsport.net a.s.

Zrušit