Rubriky:

Komerční články

Rozumíte fotbalu? Vsaďte se! Fortuna vám dává 100 korun ihned na účet

Komerční článek - 4. března 2013 00:05

Liga mistrů má na programu odvetné zápasy, Evropská liga zase rozehraje druhé kolo vyřazovací části. Smete tým kolem Pavla Horvátha i turecký Fenerbahce? A jak v Champions League dopadne souboj titánů mezi Manchesterem United a Realem? Máte svého favorita? Tak si vsaďte. Stačí se zaregistrovat u Fortuny, která vám v rámci akční nabídky věnuje 100 korun ihned do hry. Sázky na internetu jsou navíc nově bez manipulačního poplatku.

 

Přijďte si do Fortuny pro 100 Kč a vyzkoušejte sázení po internetu. Využijte tuto akční nabídku ZDE.

Pro ještě lepší zábavu při sázení je všem novým hráčům k dispozici vedle sto korunového bonusu také další bonus ve výši až 3.000 korun. V kontextu evropských pohárů jsou tím každému, kdo chce začít sázet přes internet, k dispozici ideální startovací podmínky.

Plzeňské čeká v Evropské lize bitva s Fenerbahce Istanbul a duel s horkokrevnými Turky bude podle bookmakerů poměrně vyrovnanou záležitostí. V prvním zápase hrají svěřenci trenéra Vrby doma a na jejich vítězství bookmakeři Fortuny nabízejí atraktivní kurz 2,05:1, takže vsazenou stovku od Fortuny můžete rázem zdvojnásobit.

V Lize mistrů jsou na programu odvety, ze kterých jsou nejatraktivnější duely španělských gigantů Realu Madrid a FC Barcelony. Zatímco šance Realu na postup s Manchesterem United jsou přes první remízové utkání na španělské půdě stále otevřené (1,77:1), nad katalánským velkoklubem se stahují mračna. AC Milán si na Nou Camp přiveze náskok 2:0, osvědčenou taktiku a důvěru bookmakerů v jeho postup vyjádřený kurzem 1,67:1. Takže jestli věříte, že Real i Barcelona vypadnou a tyto události vsadíte na jeden tiket, stovka od Fortuny vám přihraje do kapsy 300 korun.

Chcete za stokorunu vyhrát a navíc vidět zápasy Ligy mistrů naživo a získat další ceny za sto tisíc korun? Přihlaste se ZDE do velké jarní soutěže, která právě probíhá.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit