Rubriky:

Komerční články

Tipsport extraliga: všechny zápasy play off na TV Tipsport

Komerční článek - 12. března 2013 09:48

Česká hokejová Tipsport extraliga vrcholí a fanouškům neunikne ani vteřina vyřazovacích bojů. Všechny zápasy play off i play out můžete sledovat na TV Tipsport.

 

Tipsport.net a.s.

Hokejová sezona finišuje vyřazovací částí a fanouškům českého hokeje neunikne z play off ani vteřina. Tipsport, generální partner hokejové extraligy, i nadále vysílá všechny zápasy elitní domácí soutěže v přímém přenosu. Na TV Tipsport si tak můžete užít kompletní boje o titul i záchranu.

Čtvrtfinálové dvojice Tipsport extraligy:

HC Oceláři Třinec -               HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň  -               HC VERVA Litvínov
PSG Zlín -               HC Vítkovice Steel
HC Slavia Praha -               Rytíři Kladno

TV Tipsport nabízí kromě živých přenosů všech zápasů hokejové Tipsport extraligy i přímé přenosy vyřazovacích bojů KHL, slovenské Tipsport Extraligy a mnoho dalších přenosů ze sportovních událostí po celém světě.

Pozor! Otevřete si účet u Tipsportu právě teď a získáte vstupní bonus až 10 000 Kč. To je nabídka, kterou nikde jinde nedostanete.

Po registraci se navíc můžete zúčastnit soutěže století o luxusní automobil Aston Martin v hodnotě několika milionů! Teď je ten správný čas okusit radost ze sázení na www.tipsport.cz.

Úplně všechny sázky uzavřené na www.tipsport.cz jsou nyní přijímány bez manipulačního poplatku. „Manipulák" ruší Tipsport trvale, nejde o přechodnou nebo jinak podmíněnou akci.

Tipsport.net a.s.

Zrušit