Rubriky:

Komerční články

Rozumíte fotbalu? Vsaďte se! Fortuna vám dává 100 korun ihned na ruku

Komerční článek - 11. března 2013 10:02

Liga mistrů má tento týden na programu další čtyři duely, také Evropská liga přinese odvetné zápasy a v jednom z nich se na půdě Fenerbahce Istanbul představí i plzeňská Viktoria. Věříte, že Plzeň dokáže tureckému velkoklubu porážku oplatit? Tak si vsaďte. Stačí se zaregistrovat u Fortuny, která vám v rámci akční nabídky věnuje 100 korun ihned do hry. Sázky na internetu jsou navíc nově bez manipulačního poplatku.

 

Přijďte si do Fortuny pro 100 Kč a vyzkoušejte sázení po internetu. Využijte tuto akční nabídku ZDE.

Pro ještě lepší zábavu při sázení je všem novým hráčům k dispozici vedle sto korunového bonusu také další bonus ve výši až 3.000 korun. V kontextu evropských pohárů jsou tím každému, kdo chce začít sázet přes internet, k dispozici ideální startovací podmínky.

Před prvním zápasem byly podle bookmakerů šance Plzně i Fenerbahce na postup prakticky vyrovnané, po výsledku 0:1 ale akcie Západočechů dramaticky poklesly. Přesto se Viktoria nevzdává a chce duel ještě zdramatizovat. Jestli si myslíte, že se jí podaří na turecké půdě vyhrát, neváhejte a vsaďte si! Díky kursu 3,34:1 můžete za stovku od Fortuny získat výhru 334 korun, neriskujete přitom vůbec nic.

V Lize mistrů se na domácí půdě pokusí napravit reputaci Barcelona. Po úvodní porážce s AC Milán 0:2 jsou Katalánci na pokraji vyřazení. Messi a spol. ale na vyprodaném Nou Campu neprodají kůži lacino. Dva a více gólů v síti hostů jsou zde běžným standardem, a tak se o postup ještě bude bojovat. Vsazená stovka od Fortuny se díky kursu 2,06:1 na postup Barcelony může obratem zdvojnásobit. Nabídne vám někdo další 100% úrok, při nulovém riziku?

Chcete za stokorunu vyhrát a navíc vidět zápasy Ligy mistrů naživo a získat další ceny za sto tisíc korun? Přihlaste se ZDE do velké jarní soutěže, která právě probíhá.

FORTUNA GAME a.s.

Zrušit